Croii.atocs.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Croii.atocs.ro

Bun venit in comunitatea noastra!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 o decizie ..........

In jos 
+6
SmiLey
Ca$p3r
unleash3D
Sir
>tN< | h3Ad
scorpion
10 participanți
AutorMesaj
scorpion
Administrator
scorpion


Mesaje : 346
Data de inscriere : 06/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Craiova

o decizie .......... Empty
MesajSubiect: o decizie ..........   o decizie .......... Icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 9:12 pm

Admini si playeri ca urmare a lipsei oamenilor de pe server am decis <SA INCHID SERVER> nu are rost sa tin server gol
pe 13 croii implineste 1 an de cand a plecat dintre noi si pe 14 voii inchide serveru
oricum decizia care am loato nu ma voi razgandi asupra ei sunt foarte multi admini care mau deamagit in ultimu timp
asta e frtilor se pare ca atat a fost sa fie ca serv eru sa fie aproape
imi pare rau ca nu am reusit sa duc serveru cat mai sus
Sus In jos
>tN< | h3Ad
CapitaN
>tN< | h3Ad


Mesaje : 173
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 34
Localizare : Targoviste

o decizie .......... Empty
MesajSubiect: Re: o decizie ..........   o decizie .......... Icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 9:20 pm

Contra Contra Contra Contra
Si noi ce vom face ???unde o sa ne mai jucam???redirectele de ce nu se mai tin ca sunt multi admini ????
SCORPION te rog hai sa facem intr un fel suntem multi admini aici nu zik ca toti pot tine redirectele alea ....dar ceilalti le pot tine akolo cate pot tine ...pt ca deaceea nu avem lume pe serv hai sa facem asta si ai sa vezi ca o sa fie altfel.
Dar tu trebuie sa pui problema asa ca pana de 1 decembrie nu va incepe sa se umple serv va fi inchis.si toti cei care au admin nu conteaza ce admin au sa tina fiecare redirecte ca eu unul nu vreau sa pierzi serv asta .hai sa facem cumva Sad
Sus In jos
Sir
LocoteneT
Sir


Mesaje : 154
Data de inscriere : 20/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Targoviste

o decizie .......... Empty
MesajSubiect: Re: o decizie ..........   o decizie .......... Icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 9:23 pm

Cum sa il inchizi mah esti nebun? Surprised noi unde mai jucam? Sad
Sus In jos
unleash3D
MaioR
unleash3D


Mesaje : 202
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 31
Localizare : Oradea

o decizie .......... Empty
MesajSubiect: Re: o decizie ..........   o decizie .......... Icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 9:25 pm

Contra Contra Contra Contra
NU ma va rog io Very sad Very sad Very sad ca nu am ce sa fak Very sad Very sad Very sad Very sad fara croii Very sad Very sad am fost din prima zii si o sa fiu pana la ultima dar va rog sa nu fie asta ultima Very sad Very sad Very sad Very sad Very sad Very sad Very sad Very sad Very sad Very sad Very sad
Sus In jos
Ca$p3r
MaioR



Mesaje : 217
Data de inscriere : 05/08/2010

o decizie .......... Empty
MesajSubiect: Re: o decizie ..........   o decizie .......... Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 1:44 am

Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra Contra SCORPYON CE TEA APUCAT FRATE!!!?????? ESTI NEBUN...CUM SA INCHIZI SC? SI CARE ADMINI AU DECIS SA INCHIZI SV? CARE PLAUIERS??? MAM ATASAT DE ACEST SV..CUM SA INCHIZI....MAJORITATEA ADMINILOR NEAM CUNOSCUT PE ACEST SV..SUNTEM FOARTE BUNI PRIETENI...LASA FRATE SV ASA...NU E CHEAR GOL....STAI LINISTIT..!
DAK IL INCHIZI NOI PE CE SV MAI JUCAM? Very sad Very sad Very sad Very sad Very sad Very sad
Sus In jos
SmiLey
Plutonier-majoR
SmiLey


Mesaje : 68
Data de inscriere : 19/07/2010
Localizare : CrAioVa

o decizie .......... Empty
MesajSubiect: re   o decizie .......... Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 3:15 am

Nuuu ScorpioNN nul inchide noi pe ce svr mai jukam frt dak il inchizi Very sad nu face
o prostie chiar cand implineste croii 1 an uh il inchizi frt Sad ejti nebun
toti neam atasat de el
Nu il inchide vom gasi o cale sa facem ceva ;x te rugam scor......
o sa dam massuri zi dupa si osa facem reclame vedem noi ce o sa facem ca dak il innchizi
noi pe ce svr mai jukam man Very sad te rugam incaodata nul inchide ;x Sad
Sus In jos
scorpion
Administrator
scorpion


Mesaje : 346
Data de inscriere : 06/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Craiova

o decizie .......... Empty
MesajSubiect: Re: o decizie ..........   o decizie .......... Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 4:35 am

ma fratilor serveru astya se joca cel mult 4-5 ziua
Sus In jos
SavagE
SublocoteneT
SavagE


Mesaje : 108
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Craiova

o decizie .......... Empty
MesajSubiect: Re: o decizie ..........   o decizie .......... Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 4:45 am

man eu unu nu mai am timp sa intru pentru ca eu anu asta am bacu se stie foarte sigur deci imi pare rau Sad ca am dezamagit serverul si imi pare rau pentru CROii
Sus In jos
Ceausescu
Administrator
Ceausescu


Mesaje : 249
Data de inscriere : 06/07/2010
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti

o decizie .......... Empty
MesajSubiect: Re: o decizie ..........   o decizie .......... Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 5:10 pm

scorpion a scris:
ma fratilor serveru astya se joca cel mult 4-5 ziua


redu-l la 12 sloturi sau la 16 da nu-l inchide:|

Sus In jos
https://croii-atocs10.forumgratuit.ro
scorpion
Administrator
scorpion


Mesaje : 346
Data de inscriere : 06/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Craiova

o decizie .......... Empty
MesajSubiect: Re: o decizie ..........   o decizie .......... Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 8:20 pm

ceasca nu se va inchide am gasit un owner care sa il preia si nu se va inchide va merge in continuare
Sus In jos
geN
SublocoteneT
geN


Mesaje : 103
Data de inscriere : 07/07/2010
Varsta : 33

o decizie .......... Empty
MesajSubiect: Re: o decizie ..........   o decizie .......... Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 8:37 pm

In ultima instanta daca se inchide serverul sunteti bineveniti pe (nu dau nume momentan) sa continuam acolo si sa nu pierdem pe alte servere.
Asta e o propunere din partea mea deoarece croii + x = server full.. scorpion esti obligat fortat sa ni te alaturi Very happy

Si uite asa am venit cu o solutie ca sa fie toata lumea fericita..

E pacat ca se inchide da nu il condamn pe scorpion deoarece criza financiara din ziua de azi e tot mai rea si se simte foarte urat.. si eu ca si el n-as avea posibilitatea financiara sa tin serveru singur pentru putini playeri. Cum nimeni nu contribuie cu nimic si au pretentii.. il inteleg perfect de ce il inchide.


Edit : Acuma am vazut ca ai postat.. un nou owner inseamna o schimbare totala a serverului.. e cam acelasi lucru ca si cum l-ai inchide.
Sus In jos
Dr.Love
SergenT
Dr.Love


Mesaje : 36
Data de inscriere : 08/07/2010

o decizie .......... Empty
MesajSubiect: Re: o decizie ..........   o decizie .......... Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 11:58 pm

Am inteles ca noul owner va fi crystyy cu aSpIrina
Sus In jos
Ca$p3r
MaioR



Mesaje : 217
Data de inscriere : 05/08/2010

o decizie .......... Empty
MesajSubiect: Ca$p3r   o decizie .......... Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 2:05 am

Dupa parerea mea acesti doi admini , viitori owner ..Sunt ff buni la cea ce fac....Despre Aspirina ce sa zic..eu un admin ff bun..si va face multe pt acest sv..cum a facut si inainte..Wink) si cristy chiar dak am avut un conflict cu el..e tot prieten de al nostru:X
O SA FIE TOATE LUCRURILE BUNE IN CONTINUARE :x Nu va speriati..
Cred ca scorp va juca in continuare pe croii:X indurare
Sus In jos
scorpion
Administrator
scorpion


Mesaje : 346
Data de inscriere : 06/07/2010
Varsta : 34
Localizare : Craiova

o decizie .......... Empty
MesajSubiect: Re: o decizie ..........   o decizie .......... Icon_minitimeSam Noi 13, 2010 11:28 pm

gen nu erau probleme financiare
erau probleme tehnice yo unu nu ma mai pot ocupa
de facut server oricine poate sa deschida e mai greu sa il tina trebuie sa ai nervi de otel
plus timp ca sa te poti ocupa
si sunt multumit ca il las pe mana lu aspirina <el a mai fost owner> si ste ce inseamna "croii" si stie sa conduca un server de cs
Sus In jos
Continut sponsorizat





o decizie .......... Empty
MesajSubiect: Re: o decizie ..........   o decizie .......... Icon_minitime

Sus In jos
 
o decizie ..........
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Croii.atocs.ro :: Zona administrativa :: Anunturi!-
Mergi direct la: