Croii.atocs.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Croii.atocs.ro

Bun venit in comunitatea noastra!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamatie mery X(X(X(X(X

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Te0d0r
SoldaT



Mesaje : 2
Data de inscriere : 11/11/2010

reclamatie mery X(X(X(X(X Empty
MesajSubiect: reclamatie mery X(X(X(X(X   reclamatie mery X(X(X(X(X Icon_minitimeJoi Noi 11, 2010 9:39 pm

Am si eu o reclamatie de facut adminului mery care are admin si nu stie sa il foloseasca am primit de doua ori ban prin vot fara a mi se face poze fara a mi se face vre-un demo fara nmk si am primit ban dovada chiar aici ->>> https://2img.net/r/ihimizer/i/bancuvot.png/ vreau sa se ia o masura in legatura cu acest admin pentru ca nu este corect ce face si imi da ban aiurea pt ca nu are nici o dovada pentru a imi da ban . Multumesc !
Sus In jos
>tN< | h3Ad
CapitaN
>tN< | h3Ad


Mesaje : 173
Data de inscriere : 12/08/2010
Varsta : 34
Localizare : Targoviste

reclamatie mery X(X(X(X(X Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie mery X(X(X(X(X   reclamatie mery X(X(X(X(X Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 5:08 am

meriti ca atunci cand ti am zis ca sa vb frumos ai zis ca nu esti u ala din top ca vrajeli dalea bine tia facut
Sus In jos
Te0d0r
SoldaT



Mesaje : 2
Data de inscriere : 11/11/2010

reclamatie mery X(X(X(X(X Empty
MesajSubiect: Re: reclamatie mery X(X(X(X(X   reclamatie mery X(X(X(X(X Icon_minitimeVin Noi 12, 2010 9:35 pm

bai omule nu sunt cel din top esti batut in cap nu sunt teodor ala de este in top am id copiltembel5 am vb si scorpion la tel si pe mes mai informeazate si tu ma daca nu sti Wink
Sus In jos
 
reclamatie mery X(X(X(X(X
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Croii.atocs.ro :: Administrare server :: Nemultumiri & Reclamatii-
Mergi direct la: